Jesteśmy firmą transportową działającą na rynku krajowym i międzynarodowym nieprzerwanie od 1996 roku. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni niemal 25 lat działamy szybko i sprawnie.

Oferujemy profesjonalne usługi spedycyjne i logistyczne w zakresie transportu krajowego oraz międzynarodowego w krajach Unii Europejskiej.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i razem z klientem zawsze wybieramy optymalne warunki współpracy. Dbamy o to by relacja z klientem przebiegała w partnerskiej atmosferze. Podchodzimy do transportu rzetelnie i odpowiedzialnie.

Nasz zespół stale monitoruje stan i pozycję całej floty pojazdów. Korzystamy zarówno z systemu GPS jak i innych nowoczesnych technologii, które pozwalają zapewnić ciągłość świadczonych usług i z wyprzedzeniem reagować na wszelkie nieprzewidziane sytuacje.

Nasi kierowcy są cały czas w kontakcie z centrum obsługi, dzięki czemu możemy na bieżąco reagować na zmieniające się warunki drogowe i inne okoliczności losowe, które mogą wystąpić w czasie transportu.

Pracujemy przez 7 dni w tygodniu i jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.