Od niemal 25 lat zapewniamy naszym klientom kompleksowe usługi drogowego transportu międzynarodowego po terenie większości krajów Unii Europejskiej m.in: Niemiec, Francji, Austrii, Holandii, Belgii, Czech, Słowacji i innych.

Świadczymy usługi transportu zarówno w zakresie ładunków częściowych, drobnicowych jak i całopojazdowych.

Transport międzynarodowy jest pełen wyzwań i wymaga starannego planowania. I to zarówno już na etapie wyboru odpowiednich pojazdów i wyposażenia, zaplanowania optymalnej trasy, jak i właściwej realizacji samego transportu z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Każdy kraj posiada nieco inną specyfikę: różnią się przepisy prawne i te dotyczące ruchu drogowego, różna jest też infrastruktura drogowa i lokalne uwarunkowania. Wszystko to sprawia, że do sprawnej realizacji transportu międzynarodowego potrzeba dużego doświadczenia.

Nasi kierowcy to profesjonaliści, którzy mają za sobą setki tysięcy przejechanych kilometrów. Nasz zespół spedytorów pozostaje w stałym kontakcie z kierowcami oraz na bieżąco monitoruje stan zarówno całej floty jak i parametry techniczne pojadów. Dzięki temu możemy reagować z wyprzedzeniem na pojawiąjące się trudności.

Jeżeli jesteś zainteresowany transportem międzynarodowym – zapraszamy do kontaktu.